Nazywam się Żaneta Kajs.

Uczę właścicieli firm jak mówić, aby pracownik zamiast słyszeć „ Muszę to zrobić” myślał „Chcę to zrobić”.

Jestem ekspertem w rozwoju kompetencji interpersonalnych. Jako doświadczony manager i coach zespołowy dzielę się swoim doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą podczas kilkunastu lat zarządzania zespołami w jednym z ogólnopolskich banków. 

Stawiam na praktykę, nie na teorię.

komu pomagam?

Wspieram przedsiębiorców, managerów, pracowników oraz osoby, które chcą poznać swoje talenty, mocne strony, style komunikacyjne wyróżniające ich na tle innych. Będąc Certyfikowanym Trenerem FRIS®, metodologii badającej Style Myślenia pokażę Ci  jak zadbać o motywację swoją i  ludzi, z którymi współpracujesz.

Dostarczę Ci mapę komunikacji, na której pojawi się AKCEPTACJA zamiast KONFLIKT.

Wierzę, że każdy z nas ma w sobie wewnętrzną siłę do realizowania swoich celów oraz życia na własnych zasadach, a mając odpowiednie wsparcie osiągnie te cele szybciej, skuteczniej i na większą skalę. Z radością dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą, gdyż widzę, że dzięki temu ludzie stają się lepszą wersją siebie. Teraz czujesz się zagubiony? Nie wiesz, którą ścieżką podążyć? Wiem, jak się czujesz. Doskonale Cię rozumiem. Sama niedawno zadawałam sobie te pytania. W wieku 35 lat, będąc dyrektorem w jednym z banków poczułam, że chciałabym coś zmienić. Znaleźć nowe miejsce dla siebie. Pieniądze, prestige, rozwój, wszystko się zgadzało, ale czułam się wypalona zawodowo. Rozpoczęłam długą podróż w poszukiwaniu siebie, swoich wartości i swojej pasji. Bez samochodu służbowego, bez pracy i bez konkretnej wizji i pomysłu na to, co chciałabym robić zawodowo. Na swojej drodze spotkałam wielu fantastycznych ludzi i poznałam narzędzia, dzięki którym zbudowałam swoje życie na nowo. W zgodzie ze swoimi naturalnymi zdolnościami. 

moje wartości

Wierzę że każdy z nas ma prawo do życia w zgodzie ze swoimi wartościami. W moim życiu liczy się miłość, zaufanie, niezależność, odpowiedzialność, rozwój osobisty i zdrowie. Jestem autorką swojego życia, w którym najważniejszymi rozdziałami jest rodzina, przyjaciele, poznawanie inspirujących ludzi, odkrywanie nowych miejsc oraz realizacja marzeń.

WYKONAJ ZE MNĄ BADANIE FRIS®  

moje CV

Styl Myślenia: Wizjoner

Moje mocne strony to kreatywność i nieszablonowe myślenie, pomysłowość i oryginalne koncepcje. Łączę elementy rzeczywistości w tak nietypowy sposób, że szukając rozwiązań na banalne problemy, często odkrywam zupełnie nieznane terytoria. Nie ograniczam swoich poglądów, działania, myślenia. Według mnie wszystko jest możliwe. Jako trenerka i coach wykorzystuję te moce do inspirowania innych do poszukiwań i rozwoju. 

Styl Działania: Idealista

We wszystkim co robię najważniejsze są dla mnie relacje. Jestem zorientowana na człowieka a nie na zadanie. Podchodzę do spraw intuicyjnie i z wyczuciem. Skupiam się na jakości, spójności i harmonii. 

Moje flow:

Najsilniej angażuję się, gdy podążam za swoją wizją, tworzę strategię i jestem prekursorem zmian. Uwielbiam zadania, w których mam okazję pracować nad czymś unikalnym, gdy wykraczam poza to, co znane i oczywiste.

CERTYFIKATY

Newsletter
Zapisz się i pobierz bezpłatny ebook

Zapisz się na listę stałych czytelników mojego newslettera i pobierz bezpłatny materiał o tym, jak  zbudować efektywną komunikację w zespole.  Zapisz się i pobierz już teraz!

Copyright 2021 Żaneta Kajs, project design SHABLON